Falco from Paradise

otec

Plemeno: CH Teddy

nar. neznámé

Barva srsti: himalájská čokoládová

Barva očí: červená

Falco je starší mohutný samec. Jeho věk je asi 4 roky.  Majitelka tvrdila, že má i rodokmen, ale papíry se údajně někde ztratily.

Putoval od jednoho majitele k druhému, nakonec byl objeven v králíkárně vyhladovělý, s plísní a drobnými rankami. Vzala si ho pod svá křídla paní Eva Krátká, věnovala mu nevýslovnou lásku a péči. Za tři měsíce se z něj vyklubal nádherný samec. I přesto, co vše má za sebou, je to úžasné zvíře s velice milou, přítulnou a klidnou povahou. Jen mu nádherná himalájská kresba zmizela, možná věkem, říká se, že věkem se kresba ztrácí (obrázek s kresbou, kdy se mu už ranky zahojily a srst dorůstala). Možná teplem, protože u paní Evy bydlí, společně s jinými zachráněnci, v teplé místnosti panelového bytu.

Lada from Paradise

matka

Plemeno: CH Teddy

nar. 6. 2. 2019

Barva srsti: tan černá

Barva oka: tmavá

Lada je zkušená maminka s milou a přátelskou povahou. Také se umí hlasitě dožadovat krmení, ostatní můžou mlčet, protože ví, že Lada mě svým silným pískotem přivolá. 

Je to úžasná máma, která se vzorně stará o své děti, neustále je hlídá, olizuje, čistí,  zahřívá a chrání. Každý vrh kojí hodně dlouho, 6 týdnů minimálně.

Falcova rekonvalescence začíná: